The New York Times Eminem Röportajı

Eminem Recovery

 

Bu Pazartesi The New York Times, Marshall Mathers ile yaptıkları yeni röportajı yayınladılar,Eminem soberness üzerinde konuşuyor,Artist of The Decade Award (Sanatçı Decade Ödülü),Tur ve daha fazlası hakkında herşey bu röportaj'da


Slim Shady,senin tecavüz ve ödürücü alter ego still  hala varmı ? Yoksa onunla bölünme (Ayrılma) Mı Var?

Shady hala var,Ama bu Kayır çağrısı ile ilğili konu,biliyorsunuz bu albüm'de the chainsaws ve axes çalıştım ve cinayeti herkese getirmeyi sanmıyorum,İşte bunun ğibi çok şeyleri seviyorum son kayıtta ben zemine çalışmaya başlamıştı hissettim kapalıydı,Ben bilinçli olarak bu kaydın farklı bir yöne gittiğini düşünüyorum.

Niye albüm başlığı yok,kayıt yeri neresi tam olarak ?

Vicodin, Valium ve Ambien,ve sonuna dğru benim aşırı doz metadon neden oldu,ben metadon olduğunu bilmiyordum,ben hap almak için sadece bir kimse bana veriyordu ben alarak heryerde kullanıyordum,

Nereye Rehabilitasyon için gittin?

Ben ilk kez Brighton, Mich rehabilitasyona gittim,ben sıradan normal bir hastaneye gittim sonra eve geldim,tekrar rehabilitasyona gidemedik,ben rehabilitasyonda Bugs Bunny ğibi hissettim.

Ne demek bu?

Ne zaman Bugs Bunny rehabilitasyona gitse,dönüp bakacak,rehabilitasyonda benim sapke ve kalem  defter ve imza isteyenler oluyor,ben bu sorun üzerine konsantire olamıyacaktım.

Billboard Derğisin'de geçen'de ençok satan sanatçı olarak tüm para ile yapacağın yer aldı?

Kaydedin Artık ilaçları satın almıyorum,çok para kaydedeilirsiniz,ben yatırım yapıyorum,herzaman akıllı olmayı deniyorum,tüm parayı tedaviye çalışıyorum bunu yapmak için gidiyorum geçen zamanda.

Rap'in yaratıcı doruğda olduğunu düşünüyormusunuz?

Hayır Hip-Hop,şimdi orada iyi durumda,Hip-Hop'da hamle yapan bazı sanatçılar var,orda yetenekli birçok insan ve genç yetenek çok artışla geliyor B.o.B, Jay Electronica, Lupe Fiasco ve  Drake ğibi.

Eylül ayında planlanan iki konser dışında Yeni albüm ile ilğili nüyük Tur Neden yok?

Tur'da (Gezici) vücut sert cinsel ilişki,içmek ve hap ile benim için büyük bir tetikliyici olarak kullanılan açık.

Not: Eminem'in bu yeni röportajı Dünya ile aynı anda Türkiye'de ilk EMINEM LEGEND (Eminem Türkiye Fan ) Sitemizde,çeviri bizlere aittir.

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !