Eminem'in 8 Mile Filmin'de başrolü paylaşan Yıldızı Brit8 Mile ve Sin City gibi filmlerin oyuncusunun ölüm nedeni gizemini koruyor
Amerikalı genç ve başarılı film yıldızı Brittany Murphy 32 yaşında hayata gözlerini kapadı. Genç yıldızın kalp durmasından hayatını kaybettiği bildirildi. Brittany Murphy, "Clueless", "8 Miles" ve "Just Married" gibi filmlerdeki rolüyle tanınıyordu.

32 yaşındaki güzel oyuncunun evinde duş aldığı sırada kalp kirizi geçirdiği açıklandı.Duş alırken kalp krizi geçiren Brittany Murphy, senarist eşi Simon Monjack tarafında küvette baygın bir halde bulundu.

Hemen 911'i arayan kocası eve ambulans çağırdı. Eve gelen sağlık ekibinin yaklaşık yarım saat süren geri getirme çabaları bir sonuç vermedi. Ünlü yıldız genç yaşta hayata veda etti.

Brittany Murphy'nin ölümü Hollywood'da şoka neden oldu. Lindsay Lohan, Aktris Jessica Simpson, Şarkıcı Hilary Duff, senarist ve yönetmen Kevin Smith ve pek çok ünlü hastaneye gidip olay hakkında bilgi aldı

Özellikle, Ashton Kutcher ile birlikte başrolünü paylaştığı romantik komedi "Just Married", Murphy'i ön plana çıkartmıştı. 32 yaşındaki Amerikalı yıldızın ölümü üzerine Twitter'daki sayfasında yazan Demi Moore'un kocası ve Murphy'nin eski erkek arkadaşı Kutcher, "Dünya, bugün, bir parça güneş ışığı kaybetti. Ailesine, kocasına ve harika  annesine en derin başsağlığı diliyorum," şeklinde yazdı.

"8 Miles" filminde Rap'in Efsane ismi Eminem ile birlikte oynayan Brittany Murphy'nin Holywwood'daki evinde ani kalp durması sonucu hastaneye kaldırıldıktan sonra öldüğü bildirildi. Murphy'nin ölümü 2009'un sonlarına doğru, bu yıl hayatını kaybeden Holywood yıldızlarına bir yenisini ekledi.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !