Eminem Amerikan Müzik Ödüllerin'de 5 Dalda Aday

http://www.dw-world.de/image/0,,5749234_4,00.jpg

Müzik dünyasının prestijli ödülleri arasında yer alan Amerikan Müzik Ödülleri adayları açıklandı. Ünlü rapçi Eminem ve Country grubu Lady Antebellum 5’er adaylıkla bu yılki ödüllerin favori isimleri.

Her yıl dağıtılan ve müzik sektörünün sayılı ödülleri arasında gösterilen Amerikan Müzik Ödülleri'nin bu yılki adayları organizasyon komitesi tarafından Los Angeles'ta açıkland


Temmuz ayı başında yayınladığı “Recovery” adlı son albümü ile müzik dünyasına muhteşem bir dönüş yapan ve ABD'de piyasaya çıktığı hafta 741 bin kopya satarak Amerikan Billboard albümler listesine doğrudan 1 numaradan giren ünlü rap şarkıcısı Eminem bu yılki Amerikan Müzik Ödüllerine 5 dalda aday gösterilerek dikkati çeken isim oldu. Bu yılki adaylıklarda öne çıkan bir başka isim ise Country grubu Lady Antebellum oldu. Nashville çıkışlı grup da Eminem gibi ödüllere 5 dalda aday gösterildi.

19 kategoride dağıtılan ve Grammy'lerin aksine müzik endüstrisinin değil, dinleyicilerin oylarıyla belirlenen Amerikan Müzik Ödülleri 21 Kasım akşamı Los Angeles'ta sahiplerine verilecek. Hayranları, istediği sanatçıyı desteklemek için Amerikan Müzik Ödülleri'nin resmi internet sitesi üzerinden 12 Kasım'a kadar oy kullanabilecek.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !